/stafi
STAFI HULUMTUES
Shegë Bahtiri
MSc
Kordinatore e Programit për Hulumtim
shege.bahtiri@kolegji-heimerer.eu
Riaz Agahi
PhD
Bashkëpunëtor për Hulumtime
riaz.agahi@kolegji-heimerer.eu
Altina Bimgashi
Bsc
Bashkëpunëtore për Hulumtime
altina.bimgashi@kolegji-heimerer.eu
Miradije Krasniqi
Bsc
Asistente për Hulumtime
miradije.krasniqi@kolegji-heimerer.eu
Elina Morina
Msc
Përgjegjëse për Hulumtime
elina.morina@kolegji-heimerer.eu
Liridon Kryeziu
PhD
Koordinator për Hulumtime dhe Ligjërues
liridon.kryeziu@kolegji-heimerer.eu
Liridon Bllaca
PhD Cand.
Përgjegjës për Hulumtime
liridon.bllaca@kolegji-heimerer.eu
Diedon Dorambari
PhD
Përgjegjës për Hulumtime
diedon.dorambari@kolegji-heimerer.eu

Veranda D4, Hyrja C dhe D Lagja Kalabri,
(Rruga për Veternik), 10000 Prishtinë,
Republika e Kosovës

+ (383) 49 947 612

+ (383) 49 947 343

info@kolegji-heimerer.eu