Ballina

FUTURE CARE
LAB

Projekti ICR ka institucionalizuar një Future Care Lab (FCL) Kolegjin Heimerer i cili është imazh pasqyrë i FCL ekzistues në Universitetin Martin Luther Halle . Ky laborator i krijuar në synon të promovoj përdorimin e 'Teknologjive ndihmëse sociale' (SAR) dhe rrjedhimisht të shërbej si bazë për zhvillime të teknologjive të kësaj natyre bazuar në nevojat aktuale si dhe për zbatimin e tyre në praktikë.

Projekti ICR ka institucionalizuar një Future Care Lab (FCL) Kolegjin Heimerer i cili është imazh pasqyrë i FCL ekzistues në Universitetin Martin Luther Halle . Ky laborator i krijuar në synon të promovoj përdorimin e 'Teknologjive ndihmëse sociale' (SAR) dhe rrjedhimisht të shërbej si bazë për zhvillime të teknologjive të kësaj natyre bazuar në nevojat aktuale si dhe për zbatimin e tyre në praktikë.

Kolegji Heimerer pergatitë studentët me eksperiencë e përvojë transformuese në mënyrë që të jenë liderë të fortë me një ndikim pozitiv në botë.

+ 0

Të Diplomuar

+ 0 %

Të punësuar

0

Drejtime

PUNËSOHU NË
GJERMANI

Programi Internacional i Karrierës (PIK) ju përcjell gjatë gjithë rrugëtimit, përmes kurseve të gjuhës gjermane, ndërmjetësimit me punëdhënës gjermanë, dhe aplikimit për vizë - të gjitha pa pagesë!

Programi Internacional i Karrierës (PIK) ju përcjell gjatë gjithë rrugëtimit, përmes kurseve të gjuhës gjermane, ndërmjetësimit me punëdhënës gjermanë, dhe aplikimit për vizë - të gjitha pa pagesë!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare