Kontakti

Kontakti

Informatat mbi kontaktin

Adresa

Veranda D4, Hyrja C dhe D Lagja Kalabri, (Rruga për Veternik), 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës

Kontakti

Mobile: + (383) 49 947 612
Mobile: + (383) 49 947 343
Mail: info@kolegji-heimerer.eu

Orët e operimit

E hëne - Premte: 09:00 - 20:00
E shtune: 10:30 - 17:00
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare